Caner Erkin in Yeni Takımı Belli Oldu!

Beşiktaş ile Inter kulüpleri arasındaki bonservis krizi çözüldü ve Caner Erkin in transferi mutlu sona ulaşıldı. Transferin bitmesinde Caner in İtalyan ekibine rest çekmesi ve gitmek istemesi büyük rol oynadı.

Beşiktaş ta, bir türlü sonuçlanamayan Caner Erkin transferi nihayet bitti.

Inter yönetiminin son anda 1.5 milyon Euro bonservis bedeli istemesi nedeniyle çıkmaza giren transfer, Caner in İtalyan kulübüne rest çekmesi sonrasında gerçekleşti.

Caner Erkin, teknik direktör Frank de Boer in isteği üzerine kendisini kadro dışı bırakan ve kulüp bul diyen Inter yöneticilerine, “Ben Beşiktaş la anlaştım ve orada oynamak istiyorum. Eğer bonservis parasında ısrar ederseniz transferim gerçekleşmez. Beşiktaş tan başka kulübü de ben kabul etmem ve sadece antrenmanlara çıkıp paramı almaya devam ederim” diye rest çekti.

Caner Erkin in bu kararlı tutumu sonrasında geri adım atan Inter, milli futbolcunun transferinden bonservis bedeli istemekten vazgeçti.

Beşiktaş, bedelsiz olarak alacağı Caner e yıllık 2.2 milyon Euro garanti para ve maçbaşı ücret ödeyecek.

Caner Erkin, işlemlerinin tamamlanmasının ardından sağlık kontrolünden geçecek ve kendisini resmen Beşiktaşlı yapan imzayı atacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*